Informuojame, kad pramogų erdvėse "Kakės Makės pasaulis" visi vaikai nuo 6 metų ir suaugę asmenys privalo pramogauti su kaukėmis. Dėkojame už supratingumą.

ATNAUJINTOS GIMTADIENIŲ KAINOS

Vaiko gimtadienis yra turbūt pati svarbiausia diena metuose ne tik pačiam vaikui, tačiau ir visai šeimai! Artėjant šiai ypatingai dienai pečius gali užgulti daugybė organizacinių reikalų – šventės vietos paieškos, svečių sąrašo sudarymas, gimtadienio temos parinkimas, pakvietimai, pramogų ir aktyvių veiklų organizavimas, vaišių stalo paruošimas, erdvės dekoravimas. Žinoma, negalima pamiršti dovanų! Maža šventė gali tapti dideliu ir sudėtingu renginio organizavimu. Kad taip nenutiktų ir šventė Jums keltų tik teigiamas emocijas, savo rūpesčius atiduokite į mūsų rankas ir suplanuokite gimtadienį pramogų erdvėje “Kakės Makės pasaulis” – pažadame viską įgyvendinti pagal Jūsų poreikius.

 

Gimtadienio kambarėliai sukurti pagal Kakės Makės knygeles, tad galėsite pasirinkti kuriame iš keturių kambarių norėtumėte surengti savo vaiko svajonių gimtadienį. Gal tai Netvarkos nykštuko laboratorija, o gal piratų slėptuvė? Gal gimtadienis turėtų vykti Dantukų fėjos pilyje, o gal didysis Kakės Makės gerbėjas kelia ranką ir balsuoja už šventę Kakės Makės kambaryje?

Gimtadienio šventės stalas

Gimtadienis susideda iš mažų detalių, o visos detalės privalo būti STILINGOS! Pasirinkite vieną iš teminių stalo dekoravimo variantų – kosmosas, džiunglės, rožinis arba mėlynas gimtadienis, vienaragių šėlsmas. Tai tik keletas populiariausių šventės dekoravimo variantų, tad jeigu turite savo pageidavimų – rašykite ir mes pasistengsime viską išpildyti. 

Kai gimtadienio kambarys pasirinktas, o stalas papuoštas – laikas užkandžiams ir tortui ? Kad netektų gimtadienio išvakarėse suktis virtuvėje, maistu gali pasirūpinti mūsų maisto tiekėjai. Vilniuje maistą tiekia “Jurgis ir drakonas” bei “Mažoji ragainė”, o Kaune – restoranas “Talutti”, “Olive Kitchen” ir “Alkava”. Žinoma, jeigu mėgstate savo svečius nustebinti pačių ruoštais virtuvės šedevrais, galite maistu ir desertais pasirūpinti patys. 

Jurgis ir drakonas užkandžiai

Jurgis ir drakonas užkandžiai

Atnaujintos gimtadienio šventės kainos

Kad visos svajonės galėtų būti įgyvendintos, o gimtadienis pramogų erdvėje “Kakės Makės pasaulis” būtų nepamirštamas, atnaujinome gimtadienio švenčių kainas. Gimtadienio kambarėlį išsinuomosite ir jame galėsite būti 2 val. Kiekvienas gimtadienyje dalyvausiantis vaikas pramogų erdvėje galės dūkti NET 3 val už įprastinę vienos valandos kainą! Stalo dekoravimo variantai pritaikyti skirtingo dydžio gimtadieniams – nuo 10 iki 20 vaikų būriui ?

 

Ar Jūs jau pasiruošę nuotykiams? Gimtadienis pramogų erdvėje yra geriausias pasirinkimas!

Jeigu turite klausimų – rašykite arba skambinkite. Mes su džiaugsmu atsakysime į visus Jūsų klausimus. Iki greito susitikimo!

Žaidimų čia nebūna per daug. Ypač, kai žaidžia visa šeima!

? Susisiekite http://kakesmakespasaulis.lt/kontaktai/

Sekite naujienas mūsų FB: https://www.facebook.com/KakesMakesPasaulis/