Informuojame, kad pramogų erdvės "Kakės Makės pasaulis" Vilniuje ir Kaune yra laikinai uždarytos iki karantino pabaigos. Būkime sveiki ir saugokime vieni kitus.

KALĖDINĖS DOVANOS !!!

Kalėdinės dovanos vaikams. Ką dovanoti? Manome, kad tai viena sunkiausių užduočių ir vienas didžiausių klausimų kalėdiniu laikotarpiu. Ypatingai šiuo laikotarpiu ŠIAIS METAIS, kai viskas yra kitaip nei būdavo anksčiau.

Kad kalėdinės dovanos vaikams netaptų iššūkiu, mes surinkome į vieną vietą tai, kas svarbiausia šiuo metu:

  • Įspūdžiai susitikus savo mylimą personažą (nors ir virtualiai);
  • Teigiamos emocijos gavus nuo personažo asmeninį laišką tiesiai į namus;
  • Kantrybės ugdymas laukiant, kol galėsi jį pamatyti gyvai pramogų erdvėje;
  • SAUGUMAS, nes Jums nereikės ieškoti dovanų prekybos centruose, o viską pristatysime Jums į namus arba Jūsų kompiuterio ekranus.

Kalėdų dovanos

Štai kokias kalėdines dovanas vaikams paruošėme mes:  

  1. Video skambutis su Kake Make. Skambučiai bus įgyvendinami gruodžio 13 – 23 dienomis. Tikslią datą ir laiką susiderintume individualiai, kad būtų patogu prisijungti tiek Jums, tiek ir Kakei Makei. Skambutis vyksta gyvai bei labai interaktyviai – vaikai kartu su Kake Make gali aptarti visus svarbiausius gyvenimo klausimus, atlieka interaktyvias užduotis ir išmaniųjų technologijų pagalba kartu pasidaro bendrą nuotrauką, kurią atsiunčiame Jums po skambučio. Jeigu papildomai užsisakote pakvietimus į pramogų erdvę, kartu su pakvietimais atsiunčiame Jums į namus laišką nuo Kakės Makės, kuris adresuotas būtent Jūsų vaikui 🙂

  2. Pakvietimai į pramogų erdvę vaikams iki 3 metų bei vaikams nuo 3 metų. Jei vaikas mėgsta šėlti kamuoliukų baseine, laipioti tinklų labirintais, šokti ant scenos ir svajoja apsilankyti Netvarkos nykštuko laboratorijoje arba tikrame Kakės Makės kambaryje – tai ideali dovana jam. Pakvietimai į pramogų erdvę galios visomis savaitės dienomis VISUS METUS iki 2021 12 31. Su vienu vaiku pramogų erdvėje galės apsilankyti du suaugę asmenys nemokamai.

  3. ABONEMENTAS apsilankymui pramogų erdvėse “Kakės Makės pasaulis” – tai dovana tikram pramogų erdvės fanui. Šis abonementas suteiks galimybę apsilankyti pramogų erdvėje 4 kartus, o kiekvieno apsilankymo metu vaikas galės dūkti pramogų erdvėje neribotą laiko tarpą. Abonementas galios visomis savaitės dienomis VISUS METUS iki 2021 12 31. Su vienu vaiku pramogų erdvėje galės lankytis du suaugę asmenys nemokamai.

Dovanas galime išsiųsti Jums į namus arba kitu Jūsų nurodytu adresu.

Norėtumėte užsisakyti dovaną?
O gal norite sužinoti daugiau informacijos?

Užpildykite rezervacijos/užsakymo formą: https://kakesmakespasaulis.lt/#rezervacija

Rezervacijos formoje pasirinkite paslaugą “Kalėdinės dovanos” ir nurodykite savo el. pašto adresą. Komentare parašykite arba iškilusį klausimą arbą pasirinktą kalėdinę dovaną. Mes pažadame Jums atsakyti darbo dienomis per 24 valandas.

Arba susisiekite su mumis nurodytais kontaktais: https://kakesmakespasaulis.lt/kontaktai/

Sekite mūsų naujienas FB paskyroje: https://bit.ly/Kakės-Makės-pasaulis-FB