Informuojame, kad pramogų erdvės "Kakės Makės pasaulis" Vilniuje ir Kaune yra laikinai uždarytos iki karantino pabaigos. Būkime sveiki ir saugokime vieni kitus.

RAGANIŠKA PROGRAMA MERGAITĖMS

RAGANA. Kokios mintys iškyla išgirdus šį žodį? Sena, susivėlusi moteriškė miško glūdumoj? O gal šelmiškai besijuokianti pokštininkė ant šluotos? Kakės Makės pasaulyje raganos KITOKIOS!!! Jos linksminasi, švenčia gimtadienius, organizuoja SPA vakarėlius ir kviečia raganiškais žaidimais mėgautis kitus! Kviečiame Jus susipažinti su mūsų NAUJIENA – tai gimtadienio programa mergaitėms “Raganiškas grožio salonas”, kuriame:

  1. Suksime spalvų ratą, pagal išsirinktą spalvą lakuosimės nagus ir bandysime išsiaiškinti spalvų reikšmę;
  2. Žaisime “DIVA BINGO!” žaidimą;
  3. Kiekviena gimtadienio dalyvė pasigamins sau lūpų balzamą;
  4. Darysimės spalvotas blizgančias tatuiruotes.

Ši gimtadienio programa skirta mergaitėms, kurios ne tik mėgsta puoštis, tačiau yra drąsios, šmaikščios, aktyvios ir mėgsta išbandyti naujoves. Rekomenduojame šią programą išbandyti 6 – 10 metų mergaitėms, kadangi reikės truputėlį kantrybės ir susikaupimo maišant skirtingus ingredientus gaminant lūpų balzamą.

Raganiškas grožio salonas Raganiška

Ar jau užsirezervavai sau gimtadienio šventės laiką pramogų erdvėje “Kakės Makės pasaulis”?

Daugiau informacijos apie gimtadienių šventes, kainas ir rezervaciją gali rasti čia: http://kakesmakespasaulis.lt/suplanuok-svente/

Jei smalsu, kaip atrodo šventės pramogų erdvėje “Kakės Makės pasaulis” – tapkite mūsų draugu ir sekite mus Facebooke.

Pašniukštinėti galite čia: https://bit.ly/kakes-makes-pasaulis-gimtadieniai

Gimtadienio kainynas

Iki greito susitikimo!