ATNAUJINTOS ABONEMENTŲ KAINOS

PRAMOGOS VAIKAMS IKI 3 METŲ

Atnaujintos abonementų kainos leis Jums mėgautis pramogomis su šeima ir draugais dažniau, daugiau, smagiau. Vaikų žaidimų kambarys “Kakės Makės pasaulis” – tai didžiulė pramogų erdvė, kurioje pramogos pritaikytos skirtingo amžiaus vaikams. Čia laukiami net ir patys mažiausi vaikučiai, kurie tik pradeda pažinti pasaulį ir mokosi tvirtai laikytis ant kojų! Vilniuje ir Kaune įrengtos atskiros erdvės mažyliams iki 3 metų, kuriose Jūs galėsite jaukiai įsikurti, kartu su vaikučiu ropinėti, išmėginti smulkiąją motoriką lavinančius žaislus ir įveikti minkštą bei mažyliams saugų “kliūčių ruožą”. Vilniuje rasite namelį – čiuožyklą, o Kaune – kamuoliukų baseiną skirtą tik patiems mažiausiems. Po aktyvių pramogų su mažyliais galite užsukti į “kavinę” ir leisti joje šeimininkauti jiems – Jūs galėsite atsipalaiduoti ir pavartyti knygą, o vaikai įsikūniję į virtuvės šefų rolę galės paruošti Jums skaniausius dienos pietus!

Pramogos vaikams

PRAMOGOS VAIKAMS NUO 3 METŲ

Vyresni vaikai nuo 3 metų galės išbandyti aktyvias veiklas. Jeigu kamuoliukų baseinas Jūsų nebestebina, atvykite pas mus ir panirkite į šviečiantį kamuoliukų baseiną arba išbandykite savo jėgas plaukiant per didžiausią kamuoliukų baseiną, turbūt, visoje Lietuvoje! Žinome, kad mūsų mažiesiems lankytojams nuotykių niekada nebus per daug, tad sukūrėme tokias pramogas ir kliūčių ruožus, kuriems įveikti reikės ne tik jėgų, bet ir drąsos! Išbandant tinklų labirintus dažniausiai kojos suvirpa net ir tikriems Supertėčiams, tačiau jų mažieji herojai tvirtai įsikabinę į ranką padeda nugalėti visas baimes.

Pramogos vaikams

Pramogos vaikams

Vaikai žaisdami pramogų erdvėje lavina koordinaciją, orientaciją, pusiausvyrą, loginį mąstymą. Bandydami įveikti sunkesnes užduotis, vaikai įsitraukia į komandinį darbą ir ugdo savo socialinius įgūdžius. Tai ypatingai atsiskleidžia, kai draugų būrys bando praeiti Vilniuje esantį kliūčių ruožą, skirtą vaikams nuo 6 metų – kabantys žiedai ir judantys laiptai tampa didžiuliu iššūkiu, kurį įveikti kartais prireikia geriausių draugų pagalbos! Įveikus šį kliūčių ruožą laukia džiaugsmo šūksniai ir smagus nusileidimas besisukančia čiuožykla.

Pramogos vaikams

Pramogos vaikams

ATNAUJINTOS ABONEMENTŲ KAINOS

Abonementai

Laukiame Jūsų pramogų erdvėse “Kakės Makės pasaulis” Vilniuje ir Kaune.

Žaidimų niekada nebūna per daug. Ypač, kai žaidžia visa šeima!

Įprastas apsilankymo kainas galite rasti čia: https://kakesmakespasaulis.lt/kainynas/

Planuojate gimtadienio šventę? Leiskite mums organizuoti tikrą svajonių gimtadienį: http://kakesmakespasaulis.lt/suplanuok-svente/

Iki greito susitikimo!