Visi svajonių gimtadieniai pramogų erdvėje “Kakės Makės pasaulis”! Čia vaikai pasijaus tarsi persikėlę į savo mėgstamų knygelių puslapius.

Keturi švenčių kambariai įrengti pagal knygelių motyvus – galite pasirinkti vieną, o galite rezervuoti ir visą pasaulį. Perduokit mums gimtadienio organizavimą, mes pasirūpinsime viskuo – pakvietimais, dekoravimu, užkandžiais, desertais, šventės programa ir net kambario sutvarkymu po griausmingo vakarėlio.

KAIP SUPLANUOTI GIMTADIENĮ?

Atidžiai peržiūrėkite meniu ir išsirinkite gimtadienio vaišes. Nuspręskite, kurio herojaus kambaryje puotausite. O tada parašykite mums ir susiderinkime Jūsų šventės laiką.

Teminiai gimtadienių kambariai

Gimtadienius galite švęsti viename iš keturių kambarių.

Paslaugos gimtadieniams

Švenčių informacija

Susisiekite su mumis ir sukurkime Jūsų vaiko svajonių gimtadienį!

Šventė rezervuojama tik gavus personalo patvirtinimą bei avansinį apmokėjimą.

Vilniuje desertais rūpinasi „Alkava“, „Mažoji ragainė“ ir “BOOM tortai”. Kaune vaišes tiekia “Olive Kitchen”,o desertus – „Alkava“ bei “BOOM tortai”. Pasirinktą meniu turi patvirtinti pramogų erdvės administracija.

* Jei buvote užsisakę maistą, tačiau dėl ligos ar kitų priežasčių nusprendėte atšaukti šventę, turite informuoti administraciją ne vėliau, kaip 2 d.d. iki gimtadienio. Nespėjus laiku informuoti tiekėjų gali būti taikomi papildomi mokesčiai. Ligos ar kitos rimtos priežasties gimtadienio atšaukimo atveju, galime perkelti šventę į pasirinktą dieną 30 d. laikotarpyje.

Susisiekite
+370 694 10816
Rašykite
vilnius@kmpasaulis.lt