Gražiausias vaikų šventes švęskite kartu su mumis! Kakės Makės pasaulyje vaikai pasijaus tarsi persikėlę į savo mėgstamų knygelių puslapius.

Čia galėsite surengti vaiko gimtadienį, suorganizuoti nepamirštamą vakarėlį visos įmonės darbuotojų vaikams, ar leisti jiems linksmai pašėlti tikrame Kakės Makės kambaryje su vaikų darželio draugais.

Keturi švenčių kambariai įrengti pagal knygelių motyvus – galite pasirinkti vieną, o galite rezervuoti ir visą pasaulį. Švęsdami savo šventes „Kakės Makės pasaulyje“ vaikai aktyviai leis laiką iš arti pamatys, kaip gyvena bei savo kambariuose tvarkosi jau pamėgti jų herojai.

KAIP SUPLANUOTI GIMTADIENĮ?

Atidžiai peržiūrėkite meniu ir išsirinkite gimtadienio vaišes. Nuspręskite, kurio herojaus kambaryje puotausite. O tada parašykite mums ir susiderinkime Jūsų šventės laiką.

Teminiai gimtadienių kambariai

Gimtadienius galite švęsti viename iš keturių kambarių.

Paslaugos gimtadieniams

Švenčių informacija

Susisiekite su mumis ir sukurkime Jūsų vaiko svajonių gimtadienį!

Šventė rezervuojama tik gavus personalo patvirtinimą bei avansinį apmokėjimą.

Vilniuje gimtadienio maistu rūpinasi „Jurgis ir drakonas“, desertais – „Mažoji ragainė“, o Kaune vaišes tiekia „Talutti“ bei “Olive Kitchen” , desertus – „Alkava“. Pasirinktą meniu turi patvirtinti pramogų erdvės administracija.

* Jei buvote užsisakę maistą, tačiau dėl ligos ar kitų priežasčių nusprendėte atšaukti šventę, turite informuoti administraciją ne vėliau, kaip 2 d.d. iki gimtadienio. Nespėjus laiku informuoti tiekėjų gali būti taikomi papildomi mokesčiai. Ligos ar kitos rimtos priežasties gimtadienio atšaukimo atveju, galime perkelti šventę į pasirinktą dieną 30 d. laikotarpyje.

Susisiekite
+370 694 10816
Rašykite
vilnius@kmpasaulis.lt