Naujos gimtadienių kainos

Vaiko gimtadienis yra turbūt pati svarbiausia diena metuose ne tik pačiam vaikui, tačiau ir visai šeimai! Artėjant šiai ypatingai dienai pečius gali užgulti daugybė organizacinių reikalų – šventės vietos paieškos, svečių sąrašo sudarymas, gimtadienio temos parinkimas, pakvietimai, pramogų ir aktyvių veiklų organizavimas, vaišių stalo paruošimas, erdvės dekoravimas. Žinoma, negalima pamiršti dovanų! Maža šventė gali tapti dideliu ir sudėtingu renginio organizavimu. Kad taip nenutiktų ir šventė Jums keltų tik teigiamas emocijas, savo rūpesčius atiduokite į mūsų rankas ir suplanuokite gimtadienį pramogų erdvėje “Kakės Makės pasaulis” – pažadame viską įgyvendinti pagal Jūsų poreikius. Susipažinkite – naujos gimtadienių kainos ir keletas patarimų kaip lengvai ir greitai suorganizuoti gimtadienio šventę!

Pagrindiniai žingsniai organizuojant gimtadienio šventę

  • Pasirinkite kambarėlį, kuriame norėtumėte švęsti gimtadienio šventę (Kakės Makės kambarys, Netvarkos nykštuko laboratorija, piratų slėptuvė, Dantukų fėjos pilis);
  • Rezervuokite Jums tinkamą datą ir laiką susisiekę su mūsų pramogų erdvės administracija;
  • Susidarykite svečių sąrašą;
  • Atvykite į pramogų erdvę susimokėti avansą ir atsiimti gimtadienio pakvietimų, kuriuos galėsite išsiųsti savo svečiams;
  • Pasirinkite stalo dekoravimo temą (minimalistinis baltas stilius, kosmoso tematika, monstrų šventė, džiunglių gimtadienis, o gal svajojate apie kažką ko nėra šiame sąraše? Parašykite mums)
  • Išsirinkite užkandžius bei desertus ir norimą torto puošybos būdą;
  • Išsirinkite personažo programą ir informuokite apie savo pasirinkimus pramogų erdvės administraciją, kad patvirtintų Jūsų užsakymą.
Gimtadienis

Naujos gimtadienių kainos

Kad visos svajonės galėtų būti įgyvendintos, o gimtadienis pramogų erdvėje “Kakės Makės pasaulis” būtų nepamirštamas, atnaujinome gimtadienio švenčių kainas. Gimtadienio kambarėlį išsinuomosite ir jame galėsite būti 2 val. Kiekvienas gimtadienyje dalyvausiantis vaikas pramogų erdvėje galės dūkti NET 3 val už įprastinę vienos valandos kainą! Stalo dekoravimo variantai pritaikyti skirtingo dydžio gimtadieniams – nuo 10 iki 20 vaikų būriui ?

Ar Jūs jau pasiruošę nuotykiams? Gimtadienis pramogų erdvėje yra geriausias pasirinkimas!

Jeigu turite klausimų – rašykite arba skambinkite. Mes su džiaugsmu atsakysime į visus Jūsų klausimus. Iki greito susitikimo!

Žaidimų čia nebūna per daug. Ypač, kai žaidžia visa šeima!
Susisiekite: http://kakesmakespasaulis.lt/kontaktai/