Koks svarbiausias ir maloniausias darbas gali būti vaikystėje?

Žaidimai ir šėlionės? Tikrai taip!

„Kakės Makės pasaulis“ – tai žaidimų ir šėlionių vieta, kurią įkvėpė Kakės Makės knygelių iliustracijos. Vaikų žaidimų kambarys skirtas 3-10 metų nuotykių ieškotojams.

Pas Kakę Makę tilps visa šeima. Kartu su vaikais galėsite stebėti scenoje vykstančius spektaklius, knygų pristatymus, susipažinti su knygelių personažais, kartu su jais šokti, dainuoti pamėgtas Kakės Makės daineles ar vaidinti.

Nuo šiol savo gražiausias šventes vaikai galės švęsti  Kakės Makės kambaryje, Netvarkos nykštuko laboratorijoje, surengti piratišką puotą arba ragauti gimtadienio pyragą su dantukų fėja.  

Mažiausiems draugams įrengėme mažylių erdvę. Tėveliai ten taip pat ras knygų ir sau, ir vaikams. Vyresni vaikai galės išbandyti aktyvias veiklas: čiuožyklas, laipiojimą tinklais per kliūtis, panardyti kamuoliukų baseine, pastrikinėti ant batuto ar nusileisti čiuožimo lynu (zip-line).

Nuotykiai reikalauja daug energijos, tad užsukite į Monstrų virtuvę pasmaližiauti. Na, o atsisveikindami iki kito karto – nepamirškite parduotuvėlėje paieškoti spalvingųjų Kakės Makės kojinių ar pasimatuoti languotą šėlsmo kombinezoną!

Kontaktai

Adresas:
Ozo g. 25,
Vilnius, LT-07150 (PC Akropolis)
Tel. Numeris:
+370 694 10816