DĖMESIO! KAUNO pramogų erdvėje „Kakės Makės pasaulis“ rugpjūčio 6d. 11:00 - 12:00 UŽDARAS RENGINYS. Laukiame jūsų atvykstant po renginio nuo 12:00.

Gražiausias vaikų šventes švęskite kartu su mumis! Kakės Makės pasaulyje vaikai pasijaus tarsi persikėlę į savo mėgstamų knygelių puslapius.

Čia galėsite surengti vaiko gimtadienį, suorganizuoti nepamirštamą vakarėlį visos įmonės darbuotojų vaikams, ar leisti jiems linksmai pašėlti tikrame Kakės Makės kambaryje su vaikų darželio draugais.

Keturi švenčių kambariai įrengti pagal knygelių motyvus – galite pasirinkti vieną, o galite rezervuoti ir visą pasaulį. Švęsdami savo šventes „Kakės Makės pasaulyje“ vaikai aktyviai leis laiką iš arti pamatys, kaip gyvena bei savo kambariuose tvarkosi jau pamėgti jų herojai.

KAIP SUPLANUOTI GIMTADIENĮ?

Atidžiai peržiūrėk meniu ir išsirink gimtadienio vaišes. Tada nuspręsk, kurio herojaus kambaryje puotausi. Galiausiai, pakviesk į šventę ir patį herojų! Paprasta. Teliks su mumis sutarti laiką ir datą.

Teminiai gimtadienių kambariai

Gimtadienius galite švęsti viename iš keturių kambarių.

Gimtadienių programos

Papildomai galite užsisakyti personažo programą

Švenčių informacija

Jeigu susidomėjote ir nusprendėte savo šventę surengti Kakės Makės pasaulyje, maloniai kviečiame dėl rezervacijos susisiekti žemiau nurodytais kontaktais.

Šventė rezervuojama tik gavus personalo patvirtinimą bei avansinį apmokėjimą.

Vilniuje gimtadienio maistu rūpinasi „Jurgis ir drakonas“, desertais – „Mažoji ragainė“, o Kaune vaišes tiekia „Talutti“ , desertus – „Alkava“. Pasirinktą meniu turi patvirtinti pramogų erdvės administracija.

* Jei buvote užsisakę maistą, tačiau dėl ligos ar kitų priežasčių nusprendėte atšaukti šventę, turite informuoti administraciją ne vėliau, kaip 2 d.d. iki gimtadienio. Tokiu atveju, galime perkelti šventę į pasirinktą dieną 30 d. laikotarpyje. Nespėjus laiku informuoti tiekėjų, bus taikomi papildomi mokesčiai.

Susisiekite
+370 694 10816
Rašykite
vilnius@kmpasaulis.lt